menu navicon sort-down facebook twitter google angle-left angle-right angle-up angle-down youtube-play close

Понуда во Мурите Клуб Хотел само од 35 лева

Празник во 4 звезден луксуз

Валидност на понудата: 05-08.09.2015


Планина, свежина, чист воздух, базен, спа. Сето тоа заедно со перфектна пица и скара.

Резервирајте го вашиот престој во Мурите Клуб Хотел.

Престој во хотел со 4 звезди помеѓу три планини, луксузен спа центар, два базена, спортско игралиште со вештачка трева и тоа само од 35 лева.

Цени почнувајќи од 35 лева по лице:

Престој мин. 3 ноќевања Цена
Двокреветна соба – Орхидеја макс. (2+0) 35 лв.
Двокреветна соба лукс – Азалија макс. (2+0) 39 лв.
Едноспален апартман – Орхидеја макс. (2+2)/(3+1) 43 лв.
Едноспален апартман лукс – Азалија макс. (2+2)/(3+1) 47 лв.
Двоспален апартман – Орхидеја (минимално 4 возрасни лица) маx (4+2)/(5+1) 39 лв.
Двоспален апартман лукс – Азалија/Јасмин (минимално 4 возрасни) макс. (6+2)/(7+1) 43 лв.
Триспален апартман – Орхидеја (минимално 4 возрасни) маx(6+2)/(7+1) 38 лв.
Триспален апартман лукс – Азалија/Јасмин (минимално 4 возрасни) маx (6+2)/(7+1) 42 лв.

* За престој од 2 ноќевања: +10% од цената

* За престој од 2 ноќевања: +15% од цената

Цените се по човек за едно ноќевање и вклучуваат:

– Ноќевање

– Доручек – ресторан Медитеране – 7:30 – 10:00 ч. – млечни производи, јајца, тестенини, плодови, зеленчуци, топли и ладни пијалоци, слатко, минерална вода

– Вечера – ресторан Медитеране – 18:30 – 21:30 ч. – салати, топла или ладна супа, сезонски плодови и зеленчуци, паста, тестенини, минерална вода, пица, скара.

 

– Богата анимациона програма за деца:

* Ателје: “Да твориме заедно” (изработка на накит, куќички за птици, бодиарт, куќички од песок) и др.

* Клуб: “Да спортуваме за здравје” – фудбал, пливање, тенис на мултифункционалното игралиште на хотелот со вештачка трева, игри во базен.

* Ноќен клуб со многу игри и изненадувања.

За возрасните:

– Безжичен интернет во целиот хотел, надворешен и внатрешен базен, џакузи, парна бања, сауна,фитнес, паркинг

 

Останато:

– Туристичка такса и ДДС.

Попусти:

– Деца до 3.99 години бесплатно

– Прво дете од 4 до 13.99 години на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно

– Второ дете од 4 до 13.99 години на дополнително легло во едноспален апартман 50 % од цената на возрасен

– Дете на редовно легло во двокреветна соба или апартман 50% од цената на возрасен

– Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман плаќа 70% од пакетната цена на возрасен на редовно легло

Плаќање:

50% до 7 дена по потврдувањето на резервацијата

50% при пристигнувањето

Откажувања:

При откажување на резервацијата до 3 дена пред пристигнувањето 50% од сумата се задржува.

ЗА ИНФОРМАЦИЯ И РЕЗЕРВАЦИИ:

Моля, попълнете формата за заявка и ние ще се свържем с вас.